Troba un tren des de Leuggern a Suhr

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Leuggern a Suhr

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Leuggern a Suhr .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Leuggern - Suhr.



Des de A Durada
Sbb

07:58

Leuggern, Turnhalle

07:58 09:31

09:31

Suhr

1 h 33 min

 

13 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 14822
Bus 76030
S-bahn 2166
Bus 223

09:38

Leuggern, Post

09:38 11:01

11:01

Suhr

1 h 23 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 14826
Bus 76038
Interregio 2168
Bus 227

10:38

Leuggern, Post

10:38 12:01

12:01

Suhr

1 h 23 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 14943
Bus 35096
Bus 35100
Bus 1
Bus 249

15:58

Leuggern, Turnhalle

15:58 17:31

17:31

Suhr

1 h 33 min

 

13 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 14961
Bus 35134
Bus 35138
Regio 165

19:58

Leuggern, Turnhalle

19:58 21:45

21:45

Suhr

1 h 47 min

 

13 €

Reviseu tots els trens de Leuggern a Suhr