Troba un tren des de Lumino a Nante

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Lumino a Nante

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lumino a Nante .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Lumino - Nante.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Eurocity 9
Bus 804
Bus 41

04:31

Lumino, Paese

04:31 07:34

07:34

Nante

3 h 3 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 111
Interregio 2320
S-bahn 43

09:34

Lumino, Paese

09:34 12:09

12:09

Nante

2 h 35 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 111
Interregio 2320
S-bahn 43

09:34

Lumino, Paese

09:34 12:09

12:09

Nante

2 h 35 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 223
Interregio 2430
Bus 47

14:34

Lumino, Paese

14:34 16:39

16:39

Nante

2 h 5 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 223
Interregio 2430
Bus 47

14:34

Lumino, Paese

14:34 16:39

16:39

Nante

2 h 5 min

 

Reviseu tots els trens de Lumino a Nante