Troba un tren des de Maur, Zurich a Winterthur

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Maur, Zurich a Winterthur

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Maur, Zurich a Winterthur .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Maur, Zurich - Winterthur.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Bus 743
S-bahn 19257

15:01

Maur, Dorf

15:01 15:39

15:39

Winterthur

38 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 743
S-bahn 19259

15:31

Maur, Dorf

15:31 16:09

16:09

Winterthur

38 min

 

Sbb - 2 canvis
Intercity 701
Bus 15
S-bahn 19283

21:17

Maur, Dorf

21:17 22:09

22:09

Winterthur

52 min

 

Sbb - 2 canvis
Intercity 701
Niederflur-bus 3
S-bahn 2143

22:45

Maur, Dorf

22:45 00:03

00:03

Winterthur

1 h 18 min

 

Sbb - 2 canvis
Intercity 701
Bus 15
S-bahn 19291

23:17

Maur, Dorf

23:17 00:09

00:09

Winterthur

52 min

 

Reviseu tots els trens de Maur, Zurich a Winterthur