Troba un tren des de Mettau a Wislikofen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Mettau a Wislikofen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Mettau a Wislikofen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Mettau - Wislikofen.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Bus 14233
Bus 14928
S-bahn 20740
S-bahn 19849
Bus 35440

11:09

Mettau, Post

11:09 12:44

12:44

Wislikofen, Dorf

1 h 35 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Bus 14251
Bus 35096
Interregio 1979
Bus 35455

16:09

Mettau, Post

16:09 17:45

17:45

Wislikofen, Dorf

1 h 36 min

 

16 €

Sbb - 4 canvis
Bus 14251
S-bahn 14950
Bus 14774
S-bahn 19869
Bus 35464

16:09

Mettau, Post

16:09 17:44

17:44

Wislikofen, Dorf

1 h 35 min

 

10 €

Sbb - 2 canvis
Bus 14252
Interregio 2181
Bus 35459

16:46

Mettau, Post

16:46 18:15

18:15

Wislikofen, Dorf

1 h 29 min

 

12 €

Sbb - 2 canvis
Bus 14254
Interregio 1981
Bus 35461

17:16

Mettau, Post

17:16 18:45

18:45

Wislikofen, Dorf

1 h 29 min

 

12 €

Reviseu tots els trens de Mettau a Wislikofen