Troba un tren des de Niederhasli a Affoltern am Albis

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Niederhasli a Affoltern am Albis

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Niederhasli a Affoltern am Albis .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Niederhasli - Affoltern am Albis.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 19565
S-bahn 18564

16:47

Niederhasli

16:47 17:37

17:37

Affoltern Am Albis

50 min

 

8 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19583
S-bahn 18582

21:17

Niederhasli

21:17 22:07

22:07

Affoltern Am Albis

50 min

 

8 €

Sbb

21:17

Niederhasli

21:17 22:07

22:07

Affoltern Am Albis

50 min

 

Sbb

21:47

Niederhasli

21:47 22:37

22:37

Affoltern Am Albis

50 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19589
S-bahn 18588

22:47

Niederhasli

22:47 23:37

23:37

Affoltern Am Albis

50 min

 

Reviseu tots els trens de Niederhasli a Affoltern am Albis