Troba un tren des de Niederhasli a Dattwil

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Niederhasli a Dattwil

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Niederhasli a Dattwil .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Niederhasli - Dattwil.



Des de A Durada
Sbb

06:41

Niederhasli

06:41 07:22

07:22

Baden, Dättwil Dorf

41 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19537
S-bahn 19236
Niederflur-bus 7

09:47

Niederhasli

09:47 11:00

11:00

Baden, Dättwil Dorf

1 h 13 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 19538
Bus 35531
Bus 35222
Bus 6

11:11

Niederhasli

11:11 12:07

12:07

Baden, Dättwil Dorf

56 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19580
Bus 35476
Bus 6

21:41

Niederhasli

21:41 22:35

22:35

Baden, Dättwil Dorf

54 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19587
Interregio 2192
Bus 6

22:17

Niederhasli

22:17 23:35

23:35

Baden, Dättwil Dorf

1 h 18 min

 

Reviseu tots els trens de Niederhasli a Dattwil