Troba un tren des de Niederwil (TG) a Hallau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Niederwil (TG) a Hallau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Niederwil (TG) a Hallau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Niederwil (TG) - Hallau.



Des de A Durada
Sbb

16:57

Niederwil SG, Dorf

16:57 19:03

19:03

Wilchingen-Hallau

2 h 6 min

 

19 €

Sbb

19:57

Niederwil SG, Dorf

19:57 22:03

22:03

Wilchingen-Hallau

2 h 6 min

 

19 €

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 72753
Regio 190
S-bahn 20384
S-bahn 87790

21:27

Niederwil SG, Dorf

21:27 23:33

23:33

Wilchingen-Hallau

2 h 6 min

 

19 €

Sbb

21:27

Niederwil SG, Dorf

21:27 23:33

23:33

Wilchingen-Hallau

2 h 6 min

 

19 €

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 72760
Niederflur-bus 74001
Intercity 706
S-bahn 20318
S-bahn 17454

23:55

Niederwil SG, Dorf

23:55 07:03

07:03

Wilchingen-Hallau

7 h 8 min

 

19 €

Reviseu tots els trens de Niederwil (TG) a Hallau