Troba un tren des de Oerlingen a Wadenswil

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Oerlingen a Wadenswil

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Oerlingen a Wadenswil .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Oerlingen - Wadenswil.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 62120
S-bahn 20359
Regio 824
Regioexpress 5079

14:50

Oerlingen

14:50 16:31

16:31

Wädenswil

1 h 41 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
Bus 62122
S-bahn 20363
S-bahn 18865

15:50

Oerlingen

15:50 17:36

17:36

Wädenswil

1 h 46 min

 

9 €

Sbb - 2 canvis
Bus 62123
S-bahn 20964
S-bahn 18867

16:08

Oerlingen

16:08 18:06

18:06

Wädenswil

1 h 58 min

 

9 €

Sbb - 4 canvis
Bus 62124
S-bahn 20367
S-bahn 19266
S-bahn 18767
Regio 2544

16:50

Oerlingen

16:50 18:25

18:25

Wädenswil ZSG

1 h 35 min

 

9 €

Sbb - 3 canvis
Bus 62132
S-bahn 20383
Regio 836
Regioexpress 5091

20:50

Oerlingen

20:50 22:31

22:31

Wädenswil

1 h 41 min

 

9 €

Reviseu tots els trens de Oerlingen a Wadenswil