Troba un tren des de Pfaeffikon a Limberg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Pfaeffikon a Limberg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Pfaeffikon a Limberg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Pfaeffikon - Limberg.



Des de A Durada
Sbb - 5 canvis
Regioexpress 5087
Euronight
Bus 247
Intercity 821
S-bahn 21131
Ordinary 210

20:41

Pfäffikon SZ

20:41 07:25

07:25

Limberg-Maissau

10 h 44 min

 

Sbb - 3 canvis
Regioexpress 5089
Bus 467
Niederflur-bus 15416
Bus 2104

21:41

Pfäffikon SZ

21:41 09:25

09:25

Limberg-Maissau

11 h 44 min

 

Sbb - 4 canvis
Regioexpress 5089
Bus 467
Ic-neigezug 541
Niederflur-bus 21133
S-bahn 2160

21:41

Pfäffikon SZ

21:41 08:30

08:30

Limberg-Maissau

10 h 49 min

 

Sbb

21:41

Pfäffikon SZ

21:41 09:25

09:25

Limberg-Maissau

11 h 44 min

 

Sbb - 6 canvis
S-bahn 18390
S-bahn 18893
S-bahn 23424
Regio 5703
Bus 863
S-bahn 21043
Interregio 2114

23:27

Pfäffikon ZH

23:27 15:25

15:25

Limberg-Maissau

15 h 58 min

 

Reviseu tots els trens de Pfaeffikon a Limberg