• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Altsasu a Pamplona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Pamplona

Bus des de Altsasu a Pamplona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Altsasu a Pamplona .

La ruta de Altsasu a Pamplona és duta a terme pel bus 0 que surt de des de l'estació ALTSASU/ALSASUA i arriva a a les estacions de PAMPLONA.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Altsasu a Pamplona per autobús

Distància 44 km

Resum de la ruta per bus

Connexions
-
Transportistes
1
Preu mínim
-
Preu màxim
-
La Burundesa-logo
La Burundesa
Durada: 1 h 5 min
ALTSASU/ALSASUA - PAMPLONA
21:40 - 22:45
6,55 €
La Burundesa-logo
La Burundesa
Durada: 1 h 5 min
ALTSASU/ALSASUA - PAMPLONA
09:40 - 10:45
6,95 €
La Burundesa-logo
La Burundesa
Durada: 45 min
ALTSASU/ALSASUA - PAMPLONA
11:40 - 12:25
6,95 €
La Burundesa-logo
La Burundesa
Durada: 1 h 5 min
ALTSASU/ALSASUA - PAMPLONA
13:40 - 14:45
6,95 €
La Burundesa-logo
La Burundesa
Durada: 1 h 3 min
ALTSASU/ALSASUA - PAMPLONA
16:42 - 17:45
6,95 €
La Burundesa-logo
La Burundesa
Durada: 1 h 5 min
ALTSASU/ALSASUA - PAMPLONA
19:40 - 20:45
6,95 €