• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Barcelona a Logronyo

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Logronyo

Detalls del viatge

Distància 400 km

Bus des de Barcelona a Logronyo

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Barcelona a Logronyo .

La ruta de Barcelona a Logronyo és duta a terme pel bus 0 que surt de des de les estacions Barcelona Bus Station North, Barcelona Sants Central Bus Station i arriva a a les estacions de Logroño Calle Belchite.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Estacions de sortida

Barcelona Bus Station North
Barcelona Sants Central Bus Station

Estacions de destí

Logroño Calle Belchite

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
114kg
Tren
5.6kg
Autobús
27.2kg
Cotxe
19.6kg

Preu del bitllet Barcelona - Logronyo cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
Més
49 €
Més
48,08 €
42 €
Més
42 €
Més
23,75 €
Més
Més
25 €
Més
Més
Alsa-logo
Alsa
Durada: 6 h 5 min
Barcelona Bus Station North - Logroño Calle Belchite
09:00 - 15:05
34,80 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 6 h 25 min
Barcelona Bus Station North - Logroño Calle Belchite
09:45 - 16:10
34,80 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 5 h 55 min
Barcelona Sants Central Bus Station - Logroño Calle Belchite
10:15 - 16:10
34,80 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 6 h
Barcelona Bus Station North - Logroño Calle Belchite
15:15 - 21:15
34,80 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 5 h 40 min
Barcelona Sants Central Bus Station - Logroño Calle Belchite
15:35 - 21:15
34,80 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 7 h 5 min
Barcelona Bus Station North - Logroño Calle Belchite
19:30 - 02:35
34,80 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 6 h 35 min
Barcelona Sants Central Bus Station - Logroño Calle Belchite
20:00 - 02:35
34,80 €

Logo