• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Salamanca a Valladolid

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Valladolid

Bus des de Salamanca a Valladolid

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Salamanca a Valladolid .

La ruta de Salamanca a Valladolid és duta a terme pel bus 0 que surt de des de l'estació SALAMANCA i arriva a a les estacions de VALLADOLID.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Detalls del viatge

Distància 109 km

Preu del bitllet Salamanca - Valladolid cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
15 €
17,92 €
15 €
Més
Més
Més
Més
5 €
6 €
5 €
Més
Més
Més
Més
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 15 min
SALAMANCA - VALLADOLID
06:30 - 07:45
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 40 min
SALAMANCA - VALLADOLID
09:00 - 10:40
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 40 min
SALAMANCA - VALLADOLID
11:00 - 12:40
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 40 min
SALAMANCA - VALLADOLID
13:30 - 15:10
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 30 min
SALAMANCA - VALLADOLID
15:30 - 17:00
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 40 min
SALAMANCA - VALLADOLID
17:30 - 19:10
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 30 min
SALAMANCA - VALLADOLID
19:45 - 21:15
11,30 €

Estacions de sortida

SALAMANCA

Estacions de destí

VALLADOLID
Logo