• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Santander a Reinosa Starting from 8,34 €

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Reinosa

Bus des de Santander a Reinosa

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Santander a Reinosa .

La ruta de Santander a Reinosa és duta a terme pel bus 22 que surt de des de l'estació Peñacastillo N-611 i arriva a a les estacions de Reinosa Plaza de las Estaciones.

La durada mitja del viatge és de 1 h 55 min. El primer autobús surt a les 14:25. L'últim és a les 08:08.

Santander a Reinosa per autobús

Millor preu 8,34 €
Durada del viatge 1 h 55 min
Connexions per dia 22
Primera sortida 14:25
Última sortida 08:08
Distància 58 km

Preu del bitllet Santander - Reinosa cada dia

 
Avui
14 €
5 €
Demà
Més
Més
En 2 dies
Més
Més
En 3 dies
Més
Més
En 4 dies
Més
Més
En 5 dies
Més
Més
En 6 dies
Més
Més

Resum de la ruta per Autobús

Connexions
22
Transportistes
2
Preu mínim
8,34 €
Preu màxim
8,59 €

Santander - Reinosa

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

14 €

Data
Dimarts 1 Novembre 2021
Renfe-logo
Estación de Santander - Reinosa Train Station
19:00 - 20:09
Renfe
1h 9min
CO2: 2.1kg
Més barat
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 35 min
Peñacastillo N-611 - Reinosa Plaza de las Estaciones
06:55 - 09:30
8,59 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 20 min
Peñacastillo N-611 - Reinosa Plaza de las Estaciones
07:10 - 09:30
8,59 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 3 h 25 min
Peñacastillo N-611 - Reinosa Plaza de las Estaciones
07:10 - 10:35
8,59 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 3 h 10 min
Peñacastillo N-611 - Reinosa Plaza de las Estaciones
07:25 - 10:35
8,59 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 5 min
Peñacastillo N-611 - Reinosa Plaza de las Estaciones
07:25 - 09:30
8,59 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 40 min
Peñacastillo N-611 - Reinosa Plaza de las Estaciones
07:55 - 10:35
8,59 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 25 min
Peñacastillo N-611 - Reinosa Plaza de las Estaciones
08:10 - 10:35
8,59 €