• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Sevilla a Jerez de la Frontera

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Jerez de la Frontera

Bus des de Sevilla a Jerez de la Frontera

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Sevilla a Jerez de la Frontera .

La ruta de Sevilla a Jerez de la Frontera és duta a terme pel bus 0 que surt de des de l'estació Estación Prado San Sebastián i arriva a a les estacions de Estacion De Autobuses De Jerez De La Frontera, JEREZ, CAMPUS UNIVERSITARIO JEREZ.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Sevilla a Jerez de la Frontera per autobús

Distància 79 km

Preu del bitllet Sevilla - Jerez de la Frontera cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
4 €
4 €
4 €
6 €
Més
Més
Més

Resum de la ruta per bus

Connexions
-
Transportistes
1
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Comes-logo
Comes
Durada: 1 h 15 min
Estación Prado San Sebastián - Estacion De Autobuses De Jerez De La Frontera
10:45 - 12:00
11 €
Comes-logo
Comes
Durada: 1 h 15 min
Estación Prado San Sebastián - JEREZ
10:45 - 12:00
11 €
Comes-logo
Comes
Durada: 1 h 25 min
Estación Prado San Sebastián - Estacion De Autobuses De Jerez De La Frontera
12:50 - 14:15
11 €
Comes-logo
Comes
Durada: 1 h 15 min
Estación Prado San Sebastián - Estacion De Autobuses De Jerez De La Frontera
13:00 - 14:15
11 €
Comes-logo
Comes
Durada: 1 h 15 min
Estación Prado San Sebastián - Estacion De Autobuses De Jerez De La Frontera
16:45 - 18:00
11 €
Comes-logo
Comes
Durada: 1 h 15 min
Estación Prado San Sebastián - JEREZ
16:45 - 18:00
11 €
Comes-logo
Comes
Durada: 1 h 15 min
Estación Prado San Sebastián - Estacion De Autobuses De Jerez De La Frontera
19:15 - 20:30
11 €