• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Talavera de la Reina a Madrid

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Madrid

Bus des de Talavera de la Reina a Madrid

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Talavera de la Reina a Madrid .

La ruta de Talavera de la Reina a Madrid és duta a terme pel bus 12 que surt de des de les estacions Estación De Autobuses De Talavera De La Reina, Parada de Autobus Cruce Talavera de la Reina i arriva a a les estacions de Príncipe Pío, MADRID - BARAJAS AIRPORT T4, Estación Sur, Aeropuerto MAD T4.

La durada mitja del viatge és de 2 h 19 min. El primer autobús surt a les 17:00. L'últim és a les 17:15.

Detalls del viatge

Millor preu 11,72 €
Durada del viatge 2 h 44 min
Connexions per dia 4
Primera sortida 11:30
Última sortida 17:15
Distància 108 km

Preu del bitllet Talavera de la Reina - Madrid cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
12,30 €
12,30 €
14,10 €
12,30 €
12,30 €
12,30 €
12,30 €
Més
Més
Més
Més
14,78 €
11,72 €
14,78 €
5 €
6 €
6 €
5 €
Més
6 €
6 €
Grupo Samar-logo
Grupo Samar
Durada: 1 h 20 min
Estación de Autobuses de Talavera de la Reina - Estación Sur
11:15 - 12:35
11,72 €
Grupo Samar-logo
Grupo Samar
Durada: 3 h 10 min
Estación de Autobuses de Talavera de la Reina - Príncipe Pío
11:30 - 14:40
14,78 €
Grupo Samar-logo
Grupo Samar
Durada: 3 h 20 min
Estación de Autobuses de Talavera de la Reina - Príncipe Pío
13:30 - 16:50
14,78 €
Grupo Samar-logo
Grupo Samar
Durada: 3 h 5 min
Estación de Autobuses de Talavera de la Reina - Príncipe Pío
17:15 - 20:20
14,78 €

Estacions de sortida

Estación De Autobuses De Talavera De La Reina
Parada de Autobus Cruce Talavera de la Reina

Estacions de destí

Príncipe Pío
MADRID - BARAJAS AIRPORT T4
Estación Sur
Aeropuerto MAD T4
Logo