• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Valladolid a Salamanca

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Salamanca

Bus des de Valladolid a Salamanca

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Valladolid a Salamanca .

La ruta de Valladolid a Salamanca és duta a terme pel bus 0 que surt de des de l'estació VALLADOLID i arriva a a les estacions de SALAMANCA.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Valladolid a Salamanca per autobús

Distància 109 km

Preu del bitllet Valladolid - Salamanca cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
Més
21 €
19 €
21 €
21 €
Més
21 €
Més
Més
6 €
7 €
6 €
Més
6 €

Resum de la ruta per bus

Connexions
-
Transportistes
1
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 40 min
VALLADOLID - SALAMANCA
09:00 - 10:40
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 40 min
VALLADOLID - SALAMANCA
13:30 - 15:10
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 45 min
VALLADOLID - SALAMANCA
17:00 - 18:45
11,30 €
Avanza - Auto Res-logo
Avanza - Auto Res
Durada: 1 h 40 min
VALLADOLID - SALAMANCA
20:30 - 22:10
11,30 €