Troba el millor transport de Lilla a Brusel·les

Soci oficial

Anar de Lilla a Brusel·les (trens, Autobús, Cotxe compartit)



Informació sobre la ruta de Lilla a Brusel·les

Trens

  • Millor preu: 19€

  • Durada del viatge: 58 min

  • Primera sortida: 07:20
  • Última sortida: 22:22

Estacions de sortida

  • LILLE EUROPE
  • LILLE FLANDRES
  • LILLE PORTE DE DOUAI

Estacions de destí

  • Bruxelles Midi
  • BRUXELLES NORD
OUI.sncfOUI.sncf Tgv 9809 07:20 – 07:55 LILLE EUROPE – Bruxelles Midi19 €35 minOUI.sncfOUI.sncf Tgv 9853 09:10 – 09:44 LILLE EUROPE – Bruxelles Midi19 €34 min

Autobús

  • Millor preu: 0.99€

  • Durada del viatge: 1 h 51 min

  • Primera sortida: 00:05
  • Última sortida: 22:15

Estacions de sortida

  • Lille
  • Lille Boulevard De Turin
  • 131 Boulevard De Turin
  • 253 Boulevard De Leeds

Estació de destí

  • Brussels Gare Du Midi
  • Brussels-North Station
  • Brussels Airport
  • Brussels Midi / Brussel Zuid West
  • Airport BRU
  • Gare Du Midi
  • Brussels Zaventem Airport
  • Brussels - Zaventem Airport
  • Brussels City Center - Midi Train Station
  • Gare Du Nord
  • Bruxelles Nord
  • Brussels North Train Station
  • Bruxelles Airport
EurolinesEurolines 10:00 – 11:30 Lille – Bruxelles Nord1 €1 h 30 minEurolinesEurolines 21:15 – 23:15 Lille – Bruxelles Nord3 €2 h