Troba un tren des de Aarau a Klingnau

Trens de Aarau a Klingnau

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aarau a Klingnau .


Preu del bitllet Aarau - Klingnau cada dia


SbbSbb Regioexpress 4767 S-bahn 8738 10:47 – 11:39 Aarau – Klingnau - 52 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 8959 S-bahn 20756 15:34 – 16:09 Aarau – Klingnau - 35 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 8961 S-bahn 8758 15:58 – 16:39 Aarau – Klingnau - 41 min 1 canvi SbbSbb Regioexpress 4789 S-bahn 8782 21:47 – 22:39 Aarau – Klingnau - 52 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 8991 S-bahn 8788 23:34 – 00:09 Aarau – Klingnau - 35 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Aarau a Klingnau