Troba un tren des de Aesch a Dietikon

Trens de Aesch a Dietikon

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aesch a Dietikon .


Preu del bitllet Aesch - Dietikon cada dia


SbbSbb Schiff 11 Interregio 1963 S-bahn 19235 07:39 – 09:29 Aesch BL, Dorf – Dietikon - 1 h 50 min 2 canvis SbbSbb Schiff 11 Interregio 2263 S-bahn 18334 08:09 – 10:14 Aesch BL, Dorf – Dietikon - 2 h 5 min 2 canvis SbbSbb Schiff 11 Interregio 2289 S-bahn 18386 21:02 – 23:14 Aesch BL, Dorf – Dietikon - 2 h 12 min 2 canvis SbbSbb Schiff 11 Intercity 1097 S-bahn 2193 S-bahn 18393 21:47 – 23:43 Aesch BL, Dorf – Dietikon - 1 h 56 min 3 canvis SbbSbb Bus 68114 S-bahn 17383 Intercity 1097 S-bahn 2193 S-bahn 18393 22:04 – 23:43 Aesch BL, Dorf (Bus) – Dietikon - 1 h 39 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Aesch a Dietikon