Troba un tren des de Affeltrangen a Arbon

Trens de Affeltrangen a Arbon

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Affeltrangen a Arbon .


Preu del bitllet Affeltrangen - Arbon cada dia


SbbSbb Low-floor bus 83707 S-bahn 24030 Intercity 807 S-bahn 23735 08:24 – 09:39 Affeltrangen, Dorf – Arbon - 1 h 15 min 3 canvis SbbSbb Bus 83718 Interregio 2121 S-bahn 23757 13:29 – 15:09 Affeltrangen, Dorf – Arbon - 1 h 40 min 2 canvis SbbSbb Bus 83728 Schnellzug 2131 S-bahn 23777 18:29 – 20:09 Affeltrangen, Dorf – Arbon - 1 h 40 min 2 canvis SbbSbb 22:29 – 00:09 Affeltrangen, Dorf – Arbon - 1 h 40 min SbbSbb Niederflur-bus 83737 S-bahn 24093 S-bahn 23079 S-bahn 23718 23:24 – 05:17 Affeltrangen, Dorf – Arbon - 5 h 53 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Affeltrangen a Arbon