• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Alacant a Elx

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Elx

Trens de Alacant a Elx

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Alacant a Elx .

La ruta de Alacant a Elx és duta a terme a diari per 5 trens que surten de des de les estacions de SANT GABRIEL, Alicante-Terminal, Bahnhof Alicante Terminal, ALICANTE/ALACANT, Alicante Train Station i arriben a en les estacions de ELCHE/ELX CARRUS, ELCHE PARQUE/ELX PARC, Elche-Carrús, Elche Train Station.

La durada mitjana del viatge és de 27 min. El primer tren surt a les 19:45. L'últim és a les 18:31.

Detalls del viatge

Millor preu 2,80 €
Durada del viatge 29 min
Connexions per dia 4
Primera sortida 11:16
Última sortida 18:31
Distància 21 km

Preu del bitllet Alacant - Elx cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
2,80 €
7 €
Més
6,58 €
Més
Més
Més
Renfe-logo
Renfe
Durada: 32 min
Alicante Train Station - Elche Train Station
09:16 - 09:48
7 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 28 min
Alicante Train Station - Elche Train Station
18:31 - 18:59
7 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 27 min
Alicante Train Station - Elche Train Station
20:35 - 21:02
13 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 28 min
Alicante Train Station - Elche Train Station
17:45 - 18:13
16 €

Estacions de sortida

SANT GABRIEL
Alicante-Terminal
Bahnhof Alicante Terminal
ALICANTE/ALACANT
Alicante Train Station

Estacions de destí

ELCHE/ELX CARRUS
ELCHE PARQUE/ELX PARC
Elche-Carrús
Elche Train Station
Logo