Troba un tren des de Alpthal a Wetzwil

Trens de Alpthal a Wetzwil

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Alpthal a Wetzwil .


Preu del bitllet Alpthal - Wetzwil cada dia


SbbSbb Bus 55406 S-bahn 16929 S-bahn 18734 S-bahn 18636 S-bahn 2096 07:50 – 09:58 Alpthal, Post – Herrliberg, Wetzwil - 2 h 8 min 4 canvis SbbSbb Niederflur-bus 55412 S-bahn 19337 S-bahn 20540 S-bahn 18641 Interregio 2062 10:05 – 11:58 Alpthal, Post – Herrliberg, Wetzwil - 1 h 53 min 4 canvis SbbSbb Niederflur-bus 55420 S-bahn 19355 Regioexpress 5074 S-bahn 18659 Niederflur-bus 2003 14:35 – 16:28 Alpthal, Post – Herrliberg, Wetzwil - 1 h 53 min 4 canvis SbbSbb Niederflur-bus 55420 S-bahn 19355 Regioexpress 5074 S-bahn 18659 Niederflur-bus 2003 14:35 – 16:28 Alpthal, Post – Herrliberg, Wetzwil - 1 h 53 min 4 canvis SbbSbb 16:35 – 18:28 Alpthal, Post – Herrliberg, Wetzwil - 1 h 53 min
Reviseu tots els trens de Alpthal a Wetzwil