Troba un tren des de Asp, Aargau a Ferren

Trens de Asp, Aargau a Ferren

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Asp, Aargau a Ferren .


Preu del bitllet Asp, Aargau - Ferren cada dia


SbbSbb Bus 303 S-bahn 18338 S-bahn 21945 Regio 101 11:00 – 12:47 Spreitenbach, ASP – Kleinwangen, Ferren - 1 h 47 min 3 canvis SbbSbb Bus 303 S-bahn 18362 S-bahn 21969 Regio 101 17:01 – 18:47 Spreitenbach, ASP – Kleinwangen, Ferren - 1 h 46 min 3 canvis SbbSbb Bus 303 S-bahn 18362 S-bahn 21969 Regio 101 17:01 – 18:47 Spreitenbach, ASP – Kleinwangen, Ferren - 1 h 46 min 3 canvis SbbSbb Bus 303 Regioexpress 4532 S-bahn 21971 Regio 101 17:11 – 19:17 Spreitenbach, ASP – Kleinwangen, Ferren - 2 h 6 min 3 canvis SbbSbb Bus 303 S-bahn 18374 S-bahn 21981 Regio 101 20:00 – 21:47 Spreitenbach, ASP – Kleinwangen, Ferren - 1 h 47 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Asp, Aargau a Ferren