Troba un tren des de Asp, Aargau a Mohlin

Trens de Asp, Aargau a Mohlin

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Asp, Aargau a Mohlin .


Preu del bitllet Asp, Aargau - Mohlin cada dia


SbbSbb Bus 303 Interregio 2062 S-bahn 17132 08:11 – 09:18 Spreitenbach, ASP – Möhlin - 1 h 7 min 2 canvis SbbSbb Bus 303 S-bahn 19240 Regio 1968 S-bahn 17145 11:15 – 12:40 Spreitenbach, ASP – Möhlin - 1 h 25 min 3 canvis SbbSbb Bus 303 Schnellzug 2070 S-bahn 17148 12:00 – 13:18 Spreitenbach, ASP – Möhlin - 1 h 18 min 2 canvis SbbSbb Bus 303 S-bahn 19284 Interregio 1990 Bus 17189 22:19 – 23:40 Spreitenbach, ASP – Möhlin - 1 h 21 min 3 canvis SbbSbb Bus 303 S-bahn 19288 Interregio 1992 S-bahn 17193 23:19 – 00:40 Spreitenbach, ASP – Möhlin - 1 h 21 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Asp, Aargau a Mohlin