Troba un tren des de Ausserbinn a Agarn

Trens de Ausserbinn a Agarn

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ausserbinn a Agarn .


Preu del bitllet Ausserbinn - Agarn cada dia


SbbSbb Bus 65204 Bus 15206 Ic-neigezug 521 Rapid 1712 Bus 4050 07:31 – 10:02 Ausserbinn, Dorfplatz – Agarn, Dorf - 2 h 31 min 4 canvis SbbSbb Bus 65224 Ic-neigezug 529 Interregio 1716 Bus 215 09:31 – 11:39 Ausserbinn, Dorfplatz – Agarn, Dorf 14,78 € 2 h 8 min 3 canvis SbbSbb 12:44 – 15:39 Ausserbinn, Dorfplatz – Agarn, Dorf - 2 h 55 min SbbSbb Bus 65284 Niederflur-bus 565 Regio 116 18:31 – 21:52 Ausserbinn, Dorfplatz – Agarn, Dorf - 3 h 21 min 2 canvis SbbSbb Bus 65284 Niederflur-bus 565 Regio 116 18:31 – 21:52 Ausserbinn, Dorfplatz – Agarn, Dorf - 3 h 21 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Ausserbinn a Agarn