Troba un tren des de Bad Zurzach a Jonen

Trens de Bad Zurzach a Jonen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bad Zurzach a Jonen .


Preu del bitllet Bad Zurzach - Jonen cada dia


SbbSbb Intercityexpress 203 S-bahn 8741 Bus 32223 Minibus 31035 Niederflur-bus 21529 09:45 – 11:56 Bad Zurzach, Uf Raine – Jonen, Post - 2 h 11 min 4 canvis SbbSbb S-bahn 205 S-bahn 8745 S-bahn 19245 Bus 314 Niederflur-bus 21533 10:45 – 12:56 Bad Zurzach, Uf Raine – Jonen, Post - 2 h 11 min 4 canvis SbbSbb S-bahn 207 S-bahn 8749 S-bahn 19249 Bus 314 Niederflur-bus 21537 11:45 – 13:56 Bad Zurzach, Uf Raine – Jonen, Post - 2 h 11 min 4 canvis SbbSbb Intercity 209 S-bahn 8753 Bus 32235 Bus 31059 Niederflur-bus 21541 12:45 – 14:56 Bad Zurzach, Uf Raine – Jonen, Post - 2 h 11 min 4 canvis SbbSbb Intercity 209 S-bahn 8753 Bus 32235 Bus 31059 Niederflur-bus 21541 12:45 – 14:56 Bad Zurzach, Uf Raine – Jonen, Post - 2 h 11 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Bad Zurzach a Jonen