Troba un tren des de Bahnhof a Wetzikon ZH

Trens de Bahnhof a Wetzikon ZH

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bahnhof a Wetzikon ZH .


Preu del bitllet Bahnhof - Wetzikon ZH cada dia


SbbSbb Bus 6056 S-bahn 23422 S-bahn 23626 S-bahn 18528 05:43 – 07:44 Walzenhausen – Wetzikon - 2 h 1 min 3 canvis SbbSbb Regio 6062 S-bahn 23224 Voralpen-express 2564 S-bahn 18530 06:13 – 08:14 Walzenhausen – Wetzikon - 2 h 1 min 3 canvis SbbSbb Bus 6092 S-bahn 23236 Voralpen-express 2570 S-bahn 18542 09:13 – 11:14 Walzenhausen – Wetzikon - 2 h 1 min 3 canvis SbbSbb 12:13 – 14:14 Walzenhausen – Wetzikon - 2 h 1 min SbbSbb Regio 6126 S-bahn 23450 Express 722 S-bahn 18755 S-bahn 18353 12:43 – 14:41 Walzenhausen – Wetzikon 18,66 € 1 h 58 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Bahnhof a Wetzikon ZH