Troba un tren des de Ballwil a Scherz

Trens de Ballwil a Scherz

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ballwil a Scherz .


Preu del bitllet Ballwil - Scherz cada dia


SbbSbb S-bahn 21958 S-bahn 8463 Bus 36645 15:51 – 17:46 Ballwil – Scherz, Dorfplatz - 1 h 55 min 2 canvis SbbSbb 16:21 – 18:16 Ballwil – Scherz, Dorfplatz 10,80 € 1 h 55 min SbbSbb S-bahn 21962 S-bahn 8467 Bus 36649 16:51 – 18:46 Ballwil – Scherz, Dorfplatz - 1 h 55 min 2 canvis SbbSbb 19:21 – 21:23 Ballwil – Scherz, Dorfplatz 10,80 € 2 h 2 min SbbSbb S-bahn 21989 S-bahn 21894 S-bahn 8417 Bus 36601 23:33 – 06:08 Ballwil – Scherz, Dorfplatz - 6 h 35 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Ballwil a Scherz