• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Barcelona a Flaçà

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Flaçà

Trens de Barcelona a Flaçà

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Barcelona a Flaçà .

La ruta de Barcelona a Flaçà és duta a terme a diari per 31 trens que surten de des de les estacions de BARCELONA-ARC DE TRIOMF, BARCELONA-PLAÇA DE CATALUNYA, BARCELONA-SANTS, Sant Adreu Comtal, BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA, BARCELONA-CLOT-ARAGO, BARCELONA-SANT ANDREU COMTAL i arriben a en les estacions de FLAÇA, Sant Jordi Desvalls.

La durada mitjana del viatge és de 1 h 38 min. El primer tren surt a les 08:16. L'últim és a les 13:55.

Detalls del viatge

Millor preu 9,85 €
Durada del viatge 1 h 30 min
Connexions per dia 14
Primera sortida 15:25
Última sortida 13:55
Distància 101 km

Preu del bitllet Barcelona - Flaçà cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
9,85 €
9,85 €
9,85 €
9,85 €
9,85 €
9,85 €
9,85 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
6 €
5 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 46 min
BARCELONA-SANTS - FLAÇA
10:46 - 12:32
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 41 min
BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA - FLAÇA
10:51 - 12:32
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 37 min
BARCELONA-CLOT-ARAGO - FLAÇA
10:55 - 12:32
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 33 min
BARCELONA-SANT ANDREU COMTAL - FLAÇA
10:59 - 12:32
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 46 min
BARCELONA-SANTS - FLAÇA
12:46 - 14:32
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 41 min
BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA - FLAÇA
12:51 - 14:32
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 37 min
BARCELONA-CLOT-ARAGO - FLAÇA
12:55 - 14:32
9,85 €

Estacions de sortida

BARCELONA-ARC DE TRIOMF
BARCELONA-PLAÇA DE CATALUNYA
BARCELONA-SANTS
Sant Adreu Comtal
BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA
BARCELONA-CLOT-ARAGO
BARCELONA-SANT ANDREU COMTAL

Estacions de destí

FLAÇA
Sant Jordi Desvalls
Logo