Troba un tren des de Bassersdorf a Moorschwand

Trens de Bassersdorf a Moorschwand

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bassersdorf a Moorschwand .


Preu del bitllet Bassersdorf - Moorschwand cada dia


SbbSbb S-bahn 20439 Bus 5587 10:26 – 11:25 Bassersdorf – Horgenberg, Moorschwand - 59 min 1 canvi SbbSbb Interregio 31736 S-bahn 18841 Niederflur-bus 15014 10:39 – 11:42 Bassersdorf – Horgenberg, Moorschwand - 1 h 3 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20443 Bus 5567 11:26 – 12:25 Bassersdorf – Horgenberg, Moorschwand - 59 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 20455 Bus 5509 14:26 – 15:25 Bassersdorf – Horgenberg, Moorschwand - 59 min 1 canvi SbbSbb Urban train 31780 S-bahn 18885 Regionalbahn 15036 21:39 – 22:42 Bassersdorf – Horgenberg, Moorschwand - 1 h 3 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Bassersdorf a Moorschwand