Troba un tren des de Biberbrugg a Durrenboden

Trens de Biberbrugg a Durrenboden

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Biberbrugg a Durrenboden .


Preu del bitllet Biberbrugg - Durrenboden cada dia


SbbSbb Regio 7027 Niederflur-bus 1026 Regio 6034 07:09 – 08:49 Biberbrugg, Bahnhof – Bisisthal, Dürrenboden - 1 h 40 min 2 canvis SbbSbb Regio 7047 Regioexpress 1052 Regio 6062 09:12 – 11:39 Biberbrugg, Bahnhof – Bisisthal, Dürrenboden - 2 h 27 min 2 canvis SbbSbb Voralpen-express 2566 Interregio 2315 Regioexpress 1052 Regio 6062 09:21 – 11:39 Biberbrugg – Bisisthal, Dürrenboden - 2 h 18 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 7077 Intercity 1076 Bus 6084 12:12 – 13:49 Biberbrugg, Bahnhof – Bisisthal, Dürrenboden - 1 h 37 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 7117 Regioexpress 1116 Regio 6120 16:12 – 17:19 Biberbrugg, Bahnhof – Bisisthal, Dürrenboden - 1 h 7 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Biberbrugg a Durrenboden