Troba un tren des de Birchwil a Schlieren

Trens de Birchwil a Schlieren

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Birchwil a Schlieren .


Preu del bitllet Birchwil - Schlieren cada dia


SbbSbb Bus 660 S-bahn 19218 00:23 – 05:53 Birchwil (Nürensdorf) – Schlieren - 5 h 30 min 1 canvi SbbSbb Bus 660 S-bahn 18723 S-bahn 19222 05:56 – 06:53 Birchwil (Nürensdorf) – Schlieren - 57 min 2 canvis SbbSbb Intercity 658 S-bahn 18322 06:21 – 07:08 Birchwil (Nürensdorf) – Schlieren - 47 min 1 canvi SbbSbb 08:27 – 09:23 Birchwil (Nürensdorf) – Schlieren - 56 min SbbSbb Bus 660 S-bahn 18735 S-bahn 19234 08:57 – 09:53 Birchwil (Nürensdorf) – Schlieren - 56 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Birchwil a Schlieren