Troba un tren des de Birr a Regensdorf

Trens de Birr a Regensdorf

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Birr a Regensdorf .


Preu del bitllet Birr - Regensdorf cada dia


SbbSbb S-bahn 8461 S-bahn 18667 Bus 485 16:37 – 17:55 Birr – Regensdorf, Zentrum - 1 h 18 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 8465 S-bahn 18671 Bus 485 17:37 – 18:55 Birr – Regensdorf, Zentrum - 1 h 18 min 2 canvis SbbSbb Bus 64102 Interregio 2083 Bus 308 Bus 485 18:45 – 20:17 Birr, Bahnhof – Regensdorf, Zentrum - 1 h 32 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 8476 S-bahn 18381 Bus 304 Bus 485 20:20 – 21:23 Birr – Regensdorf, Zentrum - 1 h 3 min 3 canvis SbbSbb 20:20 – 21:23 Birr – Regensdorf, Zentrum - 1 h 3 min
Reviseu tots els trens de Birr a Regensdorf