Troba un tren des de Boden a Bulach

Trens de Boden a Bulach

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Boden a Bulach .


Preu del bitllet Boden - Bulach cada dia


SbbSbb Interregio 2539 Regio 6832 Intercity 731 S-bahn 18978 17:39 – 21:02 Boden – Bülach - 3 h 23 min 3 canvis SbbSbb Interregio 2543 Regio 6834 Intercity 835 Regioexpress 4940 18:44 – 22:22 Boden – Bülach - 3 h 38 min 3 canvis SbbSbb 18:44 – 22:22 Boden – Bülach 38,33 € 3 h 38 min SbbSbb Interregio 2543 Regio 6834 Intercity 835 Regioexpress 4940 18:44 – 22:22 Boden – Bülach - 3 h 38 min 3 canvis SbbSbb Bus 2551 Regio 6840 Intercity 992 Intercity 841 S-bahn 18916 21:34 – 05:32 Boden – Bülach - 7 h 58 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Boden a Bulach