Troba un tren des de Bossikon a Schlieren

Trens de Bossikon a Schlieren

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bossikon a Schlieren .


Preu del bitllet Bossikon - Schlieren cada dia


SbbSbb Voralpen-express 2567 S-bahn 19450 S-bahn 18350 12:51 – 14:08 Hinwil, Bossikon – Schlieren - 1 h 17 min 2 canvis SbbSbb Schiff 2549 S-bahn 19454 S-bahn 18354 13:51 – 15:08 Hinwil, Bossikon – Schlieren - 1 h 17 min 2 canvis SbbSbb Interregio 2531 Bus 4596 S-bahn 18558 S-bahn 19258 14:51 – 15:53 Hinwil, Bossikon – Schlieren - 1 h 2 min 3 canvis SbbSbb Interregio 2504 S-bahn 19464 S-bahn 18364 16:21 – 17:38 Hinwil, Bossikon – Schlieren - 1 h 17 min 2 canvis SbbSbb Niederflur-bus n24 2419 S-bahn 19482 S-bahn 18382 20:51 – 22:08 Hinwil, Bossikon – Schlieren - 1 h 17 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Bossikon a Schlieren