Troba un tren des de Bozen a Bahnhof

Trens de Bozen a Bahnhof

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bozen a Bahnhof .


Preu del bitllet Bozen - Bahnhof cada dia


SbbSbb S-bahn 20720 S-bahn 5351 S-bahn 164 S-bahn 23474 S-bahn 6191 13:01 – 19:11 Bolzano/Bozen – Walzenhausen - 6 h 10 min 4 canvis SbbSbb S-bahn 20720 S-bahn 5351 S-bahn 164 S-bahn 23474 S-bahn 6191 13:01 – 19:11 Bolzano/Bozen – Walzenhausen - 6 h 10 min 4 canvis SbbSbb S-bahn 20724 S-bahn 5223 Regio 166 S-bahn 23482 Bus 22304 15:01 – 21:44 Bolzano/Bozen – Walzenhausen, Bahnhof - 6 h 43 min 4 canvis SbbSbb Niederflur-bus 86 S-bahn 168 S-bahn 23490 Bus 22308 16:34 – 23:44 Bolzano/Bozen – Walzenhausen, Bahnhof - 7 h 10 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 20728 S-bahn 5355 S-bahn 168 S-bahn 23490 Bus 22308 17:01 – 23:44 Bolzano/Bozen – Walzenhausen, Bahnhof - 6 h 43 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Bozen a Bahnhof