Troba un tren des de Bunt a Schlieren

Trens de Bunt a Schlieren

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bunt a Schlieren .


Preu del bitllet Bunt - Schlieren cada dia


SbbSbb 13:21 – 14:53 Wattwil, Bunt – Schlieren - 1 h 32 min SbbSbb 13:51 – 15:23 Wattwil, Bunt – Schlieren - 1 h 32 min SbbSbb Bus 225 Voralpen-express 2580 S-bahn 18562 S-bahn 19262 15:21 – 16:53 Wattwil, Bunt – Schlieren - 1 h 32 min 3 canvis SbbSbb Bus 233 Voralpen-express 2582 S-bahn 18566 S-bahn 19266 16:21 – 17:53 Wattwil, Bunt – Schlieren - 1 h 32 min 3 canvis SbbSbb Bus 261 S-bahn 23474 S-bahn 23678 S-bahn 18580 S-bahn 19280 19:51 – 21:23 Wattwil, Bunt – Schlieren - 1 h 32 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Bunt a Schlieren