Troba un tren des de Bussnang a Eschenz

Trens de Bussnang a Eschenz

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bussnang a Eschenz .


Preu del bitllet Bussnang - Eschenz cada dia


SbbSbb Bus 24040 Regionalbahn 87709 S-bahn 23841 11:20 – 12:22 Bussnang – Eschenz - 1 h 2 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 24064 Minibus 87721 S-bahn 23865 17:20 – 18:22 Bussnang – Eschenz - 1 h 2 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 24068 Low-floor bus 87723 S-bahn 23869 18:20 – 19:22 Bussnang – Eschenz - 1 h 2 min 2 canvis SbbSbb Bus 24080 Low-floor bus 87729 S-bahn 23881 21:20 – 22:22 Bussnang – Eschenz - 1 h 2 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 24088 S-bahn 87733 S-bahn 23889 23:20 – 00:22 Bussnang – Eschenz - 1 h 2 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Bussnang a Eschenz