Troba un tren des de Corcapolo a Bodio

Trens de Corcapolo a Bodio

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Corcapolo a Bodio .


Preu del bitllet Corcapolo - Bodio cada dia


SbbSbb Bus 307 S-bahn 25636 Intercity 830 09:25 – 11:11 Corcapolo – Bodio TI, Stazione - 1 h 46 min 2 canvis SbbSbb Regio 315 S-bahn 25652 Bus 850 13:25 – 15:11 Corcapolo – Bodio TI, Stazione - 1 h 46 min 2 canvis SbbSbb Bus 323 S-bahn 25668 Bus 874 17:25 – 19:11 Corcapolo – Bodio TI, Stazione - 1 h 46 min 2 canvis SbbSbb Bus 329 Interregio 2442 Bus 882 20:00 – 22:37 Corcapolo – Bodio TI, Stazione - 2 h 37 min 2 canvis SbbSbb Niederflur-bus 91 S-bahn 25686 S-bahn 25186 Intercity 883 21:49 – 00:02 Corcapolo – Bodio TI, Stazione - 2 h 13 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Corcapolo a Bodio