• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Còrdova a Andújar Starting from 7 €

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Andújar

Trens de Còrdova a Andújar

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Còrdova a Andújar .

La ruta de Còrdova a Andújar és duta a terme a diari per 5 trens que surten de des de les estacions de CORDOBA, Kordoba Central, Cordoba Train Station i arriben a en les estacions de ANDUJAR, Andújar, Andújar Train Station.

La durada mitjana del viatge és de 52 min. El primer tren surt a les 23:05. L'últim és a les 21:05.

Còrdova a Andújar per tren

Millor preu 7 €
Durada del viatge 52 min
Connexions per dia 5
Primera sortida 23:05
Última sortida 21:05
Distància 65 km

Resum de la ruta per Tren

Connexions
5
Transportistes
1
Preu mínim
7 €
Preu màxim
25 €

Còrdova - Andújar

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

17 €

Data
Dijous 29 Setembre 2021
Renfe-logo
Cordoba Train Station - Andújar Train Station
10:13 - 11:06
Renfe
53min
CO2: 2.35kg
Més barat
Renfe-logo
Renfe
Durada: 53 min
Cordoba Train Station - Andújar Train Station
10:13 - 11:06
17 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 52 min
Cordoba Train Station - Andújar Train Station
09:06 - 09:58
19 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 53 min
Cordoba Train Station - Andújar Train Station
10:02 - 10:55
19 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 52 min
Cordoba Train Station - Andújar Train Station
14:51 - 15:43
19 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 51 min
Cordoba Train Station - Andújar Train Station
21:05 - 21:56
19 €