Troba un tren des de Döttingen AG a Henggart

Trens de Döttingen AG a Henggart

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Döttingen AG a Henggart .


Preu del bitllet Döttingen AG - Henggart cada dia


SbbSbb Bus 8723 Interregio 1957 Bus 703 S-bahn 20322 05:39 – 07:13 Döttingen – Henggart - 1 h 34 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 8741 S-bahn 19241 S-bahn 20340 10:20 – 11:49 Döttingen – Henggart - 1 h 29 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 8734 S-bahn 19834 Niederflur-bus 3055 S-bahn 20347 10:38 – 12:09 Döttingen – Henggart - 1 h 31 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 8749 S-bahn 19249 S-bahn 20348 12:20 – 13:49 Döttingen – Henggart - 1 h 29 min 2 canvis SbbSbb 12:50 – 14:44 Döttingen – Henggart - 1 h 54 min
Reviseu tots els trens de Döttingen AG a Henggart