Troba un tren des de Döttingen AG a Oftringen

Trens de Döttingen AG a Oftringen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Döttingen AG a Oftringen .


Preu del bitllet Döttingen AG - Oftringen cada dia


SbbSbb S-bahn 8745 S-bahn 8942 11:19 – 12:19 Döttingen – Aarburg-Oftringen - 1 h 1 canvi SbbSbb S-bahn 20751 S-bahn 8448 12:49 – 13:58 Döttingen – Aarburg-Oftringen - 1 h 9 min 1 canvi SbbSbb Bus 76062 Regioexpress 4772 S-bahn 22855 13:21 – 14:39 Döttingen, Bahnhof – Aarburg-Oftringen - 1 h 18 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 8765 S-bahn 8962 16:19 – 17:19 Döttingen – Aarburg-Oftringen - 1 h 1 canvi SbbSbb Urban train 20795 S-bahn 8994 S-bahn 22815 23:50 – 04:54 Döttingen – Aarburg-Oftringen - 5 h 4 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Döttingen AG a Oftringen