Troba un tren des de Eglisau a Hallau

Trens de Eglisau a Hallau

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Eglisau a Hallau .


Preu del bitllet Eglisau - Hallau cada dia


SbbSbb S-bahn 18964 S-bahn 87776 17:40 – 18:33 Eglisau – Wilchingen-Hallau - 53 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18969 Regioexpress 4932 Urban train 17478 17:50 – 19:03 Eglisau – Wilchingen-Hallau - 1 h 13 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 18981 Regioexpress 4938 S-bahn 17484 20:50 – 22:03 Eglisau – Wilchingen-Hallau - 1 h 13 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 18985 Regioexpress 4940 S-bahn 17486 21:50 – 23:03 Eglisau – Wilchingen-Hallau - 1 h 13 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 18986 S-bahn 17488 23:10 – 00:03 Eglisau – Wilchingen-Hallau - 53 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Eglisau a Hallau