Troba un tren des de Emmenmatt a Sachseln

Trens de Emmenmatt a Sachseln

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Emmenmatt a Sachseln .


Preu del bitllet Emmenmatt - Sachseln cada dia


SbbSbb S-bahn 15253 Regioexpress 4375 Niederflur-bus 21560 14:47 – 16:45 Emmenmatt – Sachseln 14,46 € 1 h 58 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 15261 Regioexpress 4379 Niederflur-bus 21568 16:47 – 18:45 Emmenmatt – Sachseln 14,46 € 1 h 58 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 15269 Regioexpress 4383 S-bahn 21576 18:47 – 20:45 Emmenmatt – Sachseln 14,46 € 1 h 58 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 15273 Regioexpress 4385 S-bahn 21580 19:47 – 21:45 Emmenmatt – Sachseln 14,46 € 1 h 58 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 15285 Regioexpress 4391 S-bahn 21594 22:48 – 01:12 Emmenmatt – Sachseln 14,46 € 2 h 24 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Emmenmatt a Sachseln