• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Figaró a Sabadell

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Sabadell

Trens de Figaró a Sabadell

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Figaró a Sabadell .

La ruta de Figaró a Sabadell és duta a terme a diari per 0 trens que surten de a l'estació de Figaro i arriben a en les estacions de Sabadell Sud, Sabadell Nord, Sabadell Centre.

La durada mitjana del viatge és de . El primer tren surt a les .

Figaró a Sabadell per tren

Distància 24 km

Resum de la ruta per train

Connexions
-
Transportistes
-
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Cercanias-logo
Cercanias
Durada: 1 h 37 min
Figaro - Sabadell Sud
06:11 - 07:48
Cercanias-logo
Cercanias
Durada: 1 h 44 min
Figaro - Sabadell Nord
06:11 - 07:55
Cercanias-logo
Cercanias
Durada: 1 h 41 min
Figaro - Sabadell Centre
06:11 - 07:52
Cercanias-logo
Cercanias
Durada: 1 h 43 min
Figaro - Sabadell Sud
06:36 - 08:19
Cercanias-logo
Cercanias
Durada: 1 h 47 min
Figaro - Sabadell Centre
06:36 - 08:23
Cercanias-logo
Cercanias
Durada: 1 h 50 min
Figaro - Sabadell Nord
06:36 - 08:26
Cercanias-logo
Cercanias
Durada: 1 h 45 min
Figaro - Sabadell Nord
07:10 - 08:55