Troba un tren des de Grub AR a Walenstadt

Trens de Grub AR a Walenstadt

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Grub AR a Walenstadt .


Preu del bitllet Grub AR - Walenstadt cada dia


SbbSbb 08:07 – 10:12 Grub AR, Halten – Walenstadt - 2 h 5 min SbbSbb Bus 12022 Niederflur-bus 22609 Regioexpress 4867 Regioexpress 5068 09:49 – 11:45 Grub AR, Halten – Walenstadt - 1 h 56 min 3 canvis SbbSbb Niederflur-bus 12031 S-bahn 23442 10:37 – 12:46 Grub AR, Halten – Walenstadt - 2 h 9 min 1 canvi SbbSbb Niederflur-bus 12026 Niederflur-bus 22611 Regioexpress 4869 Regioexpress 5070 10:49 – 12:45 Grub AR, Halten – Walenstadt - 1 h 56 min 3 canvis SbbSbb Bus 12080 Niederflur-bus 5038 S-bahn 23073 Regioexpress 5090 20:49 – 22:45 Grub AR, Halten – Walenstadt - 1 h 56 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Grub AR a Walenstadt