Troba un tren des de Halbinsel Au a Bulach

Trens de Halbinsel Au a Bulach

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Halbinsel Au a Bulach .


Preu del bitllet Halbinsel Au - Bulach cada dia


SbbSbb S-bahn 18862 Regioexpress 4930 16:24 – 17:22 Au ZH – Bülach - 58 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18868 Urban train 18068 17:54 – 18:47 Au ZH – Bülach - 53 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18872 S-bahn 18974 18:54 – 20:02 Au ZH – Bülach - 1 h 8 min 1 canvi SbbSbb 22:54 – 00:02 Au ZH – Bülach 7,30 € 1 h 8 min SbbSbb S-bahn 18890 Regioexpress 4944 23:24 – 00:22 Au ZH – Bülach - 58 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Halbinsel Au a Bulach