Troba un tren des de Haslen a Benglen

Trens de Haslen a Benglen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Haslen a Benglen .


Preu del bitllet Haslen - Benglen cada dia


SbbSbb S-bahn 20524 S-bahn 18925 Bus 705 05:55 – 08:01 Nidfurn-Haslen – Benglen, Bodenacher - 2 h 6 min 2 canvis SbbSbb Bus 93626 S-bahn 23626 S-bahn 18528 S-bahn 19428 Bus 705 06:16 – 08:31 Nidfurn, Abzw. Haslen – Benglen, Bodenacher - 2 h 15 min 4 canvis SbbSbb S-bahn 20528 Bus 3 Bus 703 06:55 – 09:03 Nidfurn-Haslen – Benglen, Bodenacher - 2 h 8 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20552 Bus 3 Bus 703 12:55 – 15:13 Nidfurn-Haslen – Benglen, Bodenacher - 2 h 18 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 20556 Bus 3 Bus 703 13:55 – 16:13 Nidfurn-Haslen – Benglen, Bodenacher - 2 h 18 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Haslen a Benglen