Troba un tren des de Heuberg a Schlieren

Trens de Heuberg a Schlieren

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Heuberg a Schlieren .


Preu del bitllet Heuberg - Schlieren cada dia


SbbSbb Bus 3 Regioexpress 4929 S-bahn 19264 15:55 – 17:23 Schaffhausen, Heuberg – Schlieren - 1 h 28 min 2 canvis SbbSbb Bus 3 Interregio 2831 S-bahn 19270 17:15 – 18:53 Schaffhausen, Heuberg – Schlieren - 1 h 38 min 2 canvis SbbSbb Bus 3 Regioexpress 4935 S-bahn 18675 S-bahn 18374 18:55 – 20:08 Schaffhausen, Heuberg – Schlieren - 1 h 13 min 3 canvis SbbSbb Bus 3 Regioexpress 4937 S-bahn 19280 19:55 – 21:23 Schaffhausen, Heuberg – Schlieren - 1 h 28 min 2 canvis SbbSbb Bus 3 Regioexpress 2839 S-bahn 19286 21:20 – 22:53 Schaffhausen, Heuberg – Schlieren - 1 h 33 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Heuberg a Schlieren