Troba un tren des de Hildisrieden a Asp, Aargau

Trens de Hildisrieden a Asp, Aargau

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hildisrieden a Asp, Aargau .

La ruta de Hildisrieden a Asp, Aargau és duta a terme a diari per 25 trens que surten de des de les estacions de Hildisrieden, Waldmatt, Hildisrieden, Dorf i arriben a a l'estació de Spreitenbach, ASP.
És possible comprar un bitllet de tren per un preu mig de 20€.
La durada mitjana del viatge és de 3 h 47 min. El primer tren surt a les 11:57. L'últim és a les 23:57.


Preu mitjà: 20€

Millor preu: 20€

Durada del viatge: 3 h 47 min

25 connexions per dia
Primera sortida: 11:57
Última sortida: 23:57

Estacions de sortida

  • Hildisrieden, Waldmatt
  • Hildisrieden, Dorf

Estacions de destí

  • Spreitenbach, ASP

SbbSbb Niederflur-bus 50 Niederflur-bus 240 Regioexpress 4775 S-bahn 19259 Bus 303 13:30 – 15:45 Hildisrieden, Dorf – Spreitenbach, ASP - 2 h 15 min 4 canvis SbbSbb Niederflur-bus 50 Interregio 2680 S-bahn 19284 Bus 303 20:26 – 22:40 Hildisrieden, Waldmatt – Spreitenbach, ASP - 2 h 14 min 3 canvis SbbSbb Niederflur-bus 50 Interregio 2684 S-bahn 19288 Bus 303 21:26 – 23:40 Hildisrieden, Waldmatt – Spreitenbach, ASP - 2 h 14 min 3 canvis SbbSbb Bus 52 Ic-neigezug 30696 Interregio 2055 Bus 303 22:57 – 05:59 Hildisrieden, Waldmatt – Spreitenbach, ASP - 7 h 2 min 3 canvis SbbSbb Bus 52 Bus 13 S-bahn 21894 Interregio 2155 S-bahn 18321 Bus 303 23:57 – 05:59 Hildisrieden, Waldmatt – Spreitenbach, ASP - 6 h 2 min 5 canvis
Reviseu tots els trens de Hildisrieden a Asp, Aargau